Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
696 Sayıl KHK Gereğince Yapılacak Sözlü Sınav
01.03.2018  
​696 sayılı KHK gereğince birimlerimizde personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alimi sözleşmeleri kapsamında çalışan işçilerin kadroya geçişleri ile ilgili olarak Sözlü Sınava girmeye hak kazananlara yönelik yapılacak sınavın tarihi, saati, yeri ve sınav kuralları belirlenmiştir.


696 SAYILI KHK GEREĞİNCE PERSONEL ÇALIŞTIRILMASINA DAYALI HİZMET ALIMI SÖZLEŞMELERİ KAPSAMINDA ÇALIŞAN İŞÇİLERİN KADROYA GEÇİŞLERİ İLE İLGİLİ YAPILACAK OLAN SÖZLÜ SINAV BİLGİLERİ 

 

·    Sınav 09/03/2018 günü, saat:10:00’da Özel Harekat Şube Müdürlüğü Ek Hizmet Binası 1. katında bulunan Eğitim Salonunda yapılacak olup, adaylar en geç saat:09:30’da sınav yerinde hazır bulunacaktır.

·   Sınava katılacak adaylar, üzerinde TC Kimlik numaralı yazılı belgeyi (Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport veya bu belgelerin yerine geçerli başka bir belge) yanlarında bulunduracak olup bu belgeyi getirmeyen aday sınava alınmayacaktır.

·      Sınava katılacak adaylar sınav salonuna düzgün kıyafetli olarak tek tek alınacaktır.

·  Sınava katılacak adaylar silah, kesici alet gibi silah ve benzeri şeylerle sınava katılmayacaktır.

·   Adaylar cep telefonu, çağrı cihazı, telsiz, fotoğraf makinası, vb. araçlarla, saat, cep bilgisayarı ve her türlü bilgisayar özelliği bulunan cihazları yanlarında getirmeyecektir.

·  Sınav salonunda ilkokul ve ortaokul mezunu adaylar için ayrı, lise ve yüksekokul mezunu adaylar için ayrı soru kutusu bulunacaktır.

·    Her aday kendi öğrenim durumuna göre hazırlanan sınav kutusundan kart çekecek ve soru numarasını okuduktan sonra soruyu cevaplayacaktır.​ 

 
 
  • Polis Radyosu
  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • PEKAY
  • Suç Önleme Sempozyumu
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER